Zaznacz stronę

Zima w tym roku nie chce nam odpuścić i długo trzyma nas w swoich lodowatych objęciach. Patrząc na temperaturę, która spada mocno poniżej zera wolimy siedzieć w ciepłym domu czy mieszkaniu i ogrzewać się przy kaloryferze.

Są jednak tacy ludzie, którzy rzeczywiście kochają zimę. Dla nich padający śnieg nie jest niczym złym, a wręcz przeciwnie – zapowiada nie lada zabawę. Mowa tu o ludziach, którzy kochają białe szaleństwo – jazdę na desce snowboardowej lub nartach. Dla miłośników wszelkich sportów zimowych śnieg jest jak najbardziej pożądany. Zima to także wspaniała okazja do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez Biuro Podróży Grand Voyage. Zimowa aura jest niezbędna, aby móc wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest przewodnik turystyczny renomowanej firmy Pascal.

Każdy kto chce wziąć w nim udział musi wysłać zdjęcie opatrzone opisem, które prezentuje wrażenia z zimowych wojaży. Konkurs organizowany jest pod hasłem „Zima 2009/2010”. Wydawnictwo Pascal wydaje świetne przewodniki turystyczne, które są chwalone przez samych podróżników. Są szczegółowe i bez trudu można dzięki nim trafić do wybranego na mapie celu. Aktualne konkursy biura podróży cieszą się zainteresowaniem ich klientów, choć można stwierdzić, że oferowane przez nie nagrody nie są tak atrakcyjne, jak mogłoby się wydawać. Niemniej jednak nie brakuje osób, które chcą wziąć udział w konkursie. Konkursy z resztą są bardzo ważne dla samego biura podróży, które dzięki nim promuje się i ma szansę na przyciągnięcie większej liczby klientów.