Zaznacz stronę

Moda w biżuterii często się zmienia, co sezon pojawiają się nowe wzory, nawiązujące do aktualnych trendów, jednak nie tylko styl jest ważny. Kiedy ma nadejść już ten dzień, jesteśmy w trakcie organizowania każdych rzeczy, dopinania na ostatni guzik, żeby ślub był niezapomnianą chwilą.

Cały ten dzień pozostaje w naszych wspomnieniach, na fotkach, filmikach. Jednakże jest coś co sprawia, że wspominamy o nim w szczególności, dzięki obrączkom, które zakładamy w dniu ślubu, składając sobie obietnice przed ołtarzem, czy w urzędzie cywilnym i nosimy je każdego następnego dnia. O tym, że wszystko musi wypaść tego dnia idealnie, nie trzeba informować. Sukienka, frak, ceremonia, wesele – tego dnia posiadają swój dzień na wytworzenie niepowtarzalnej atmosfery, którą będziemy przypominać przez następne lata. Biżuteria ślubna, jednakże zostanie z nami od tego dnia na lata, warto więc dobrze rozważać dobór adekwatnych obrączek, bo one będą z nami każdego dnia. Poza kolorystyką i fasonem, które wybierzemy według naszego gustu, pozostaje jeszcze jedna, warta przemyślenia kwestia. Chodzi o to jak wygląda nasza codzienność, czym się zajmujemy i z jakimi warunkami będzie się musiała zmierzyć obrączka. Na tą wyjątkową chwilę, wybieramy szczególne ozdoby.

Oddaj się przyjemności przed tym dniem i sprawdź wszystkie ozdoby ślubne, jakie chciałabyś zobaczyć na sobie . Apart – kolekcja obrączek specjalnie dla Ciebie. Jeśli wykonujemy prace biurową i rzadko działamy fizycznie, to możemy sobie pozwolić na każdy rodzaj obrączek. Natomiast, jeśli Pan młody jest na przykład mechanikiem samochodowym a Pani młoda uwielbia pracę w ogródku, mimo zabezpieczeń, jakie się wykorzystuje obrączka jest narażona na szybsze zużycie. W takich sytuacjach warto pomyśleć o wyborze twardszego materiału z jakiego będą zrobione obrączki, aby wydłużyć ich żywotność, czyli z odrobinę niższej próby złota. Sytuacja wydaje się niezaprzeczalna, jednakże łatwo ją pominąć nie mając w tej materii doświadczeń. Rzetelny doradca w salonie jubilerskim z pewnością zwróci na to uwagę, podczas kompletowania zakupu ozdób ślubnych.