Zaznacz stronę

W branży transportowej jest wiele interesujących ofert pracy dla spedytorów. Ta gałąź gospodarki rozwija się bardzo szybko i spedycja Rzeszów proponuje swoim kandydatom atrakcyjne warunki wynagrodzeniowe i ciekawy system szkoleń czy kursów.

Jest wiele ofert dla spedytorów, zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Można znaleźć zatrudnienie także jako spedytor morki czy lotniczy. Tutaj jednak przyda się solidne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Spedycja Rzeszów stawia na osoby wykwalifikowane, posiadające kompetencje niezbędne w tym zawodzie. Sprawdzą się tu osoby komunikatywne, otwarte, zaangażowane w wykonywane zadania. Konieczna jest również znajomość języków obcych, która umożliwi sprawne porozumiewanie się z klientami i utrzymywanie z nimi długoterminowych relacji, co jest jednym z podstawowych zadań każdego spedytora.

To praca dla osoby lubiącej wyzwania, dynamicznej, kreatywnej, lubiącej nieprzewidziane sytuacje. W branży jest również wiele ofert dla specjalistów do spraw logistyki. Te osoby są odpowiedzialne między innymi za współpracę z firmami przewozowymi z zewnątrz, przygotowywanie dokumentów wysyłkowych i ich szczegółową kontrolę, nadzór nad przepływem całej dokumentacji transportowej i magazynowej, za organizowanie transportu, koordynowanie terminowości dostaw i dokonywanie zamówień orz za współpracę z działem sprzedaży i magazynem. Wymagane jest wykształcenie wyższe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy logistyka. Spedycja Rzeszów oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia i satysfakcjonującą pensję.