Zaznacz stronę

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś stworzyć dobry profil randkowy, to wiesz jak trudne jest to działanie. Na pewno widziałeś porady w stylu: „nie mów, przekazuj”, „mów prosto z serca, bądź sobą”, „nie wyliczaj faktów”, „pokazuj emocje i używaj obrazowego języka”. Niektóre porady są dobre, inne nie za bardzo. Część osób nie potrafi stworzyć dobrego profilu, więc kradnie cudze opisy z internetu. Profil nie jest dziełem sztuki, ale trzeba umieć stworzyć najlepszy jak tylko można. Co dzieje się później? Nic specjalnego. Jednak sukces czai się w kącie. Sukces kiedyś przyjdzie, a jego wyrazem będzie udany związek z wiarygodną kobietą. Wielu internautów myśli „Jak ona/on pozna kim jestem czytając mój profil?” w serwisie z anonsami towarzyskimi DateZone. I to jest naprawdę dobre pytanie. Szukanie odpowiedzi na nie prowadzić będzie do poznania drugiej osoby oraz fascynującej podróży w głąb samego siebie.

Od czego zacząć tworzenie profilu?

Najpierw trzeba stworzyć dobry nagłówek, coś przyciągającego oko i tajemniczego. Później właściwa treść, dobre, duże zdjęcie, wyraźne i pokazujące wszystkie szczegóły. Pisz krótko, dowcipnie, wprowadź element zaskoczenia. I panowie, i panie lubią zobaczyć interesujący, dowcipny, intrygujący profil. Nikt nie lubi nudziarzy i osób przesadnie serio. Jednocześnie pokaż, że jesteś osobą nietuzinkową, niebanalną i jedyną w swoim rodzaju.

Czego szukają mężczyźni, czego pragną kobiety…

Kobiety doceniają osobowość i poczucie humoru. Panowie także cenią takie podejście. Co kobiety cenią najbardziej w partnerach? Pewność siebie oraz poczucie humoru – te cechy znakomicie je przyciągają. Kobiety nie są takie, jak mężczyźni. Panowie najpierw zwracają uwagę na wygląd zewnętrzny. Panie cenią osobowość, poczucie humoru, wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy. Uroda nie jest cechą partnera, która decyduje o jego powodzeniu. Przystojny mężczyzna może oznaczać kłopoty – inne panie na pewno będą się nim interesowały. Dobre zdjęcie przykuwa uwagę, wpływa na efekt pierwszego wrażenia. Jednak to osobowość, dowcip, zaufanie, umiejętność opiekowania się drugą osobą i słuchania jej są najważniejszymi cechami. Panowie szukają partnerki godnej zaufania, takiej, która nie zdradzi, poprowadzi dom, będzie czuła oraz opiekuńcza.