Prostowanie włosów jest proste

Czy komputer ma zalety?
Kwiecień 2, 2016
Gdy tracisz kontrolę nad życiem
Kwiecień 12, 2016

Prostownica Babyliss dla koneserek

Panie chętnie korzystają z prostownic. Urządzenie to prostuje włosy i pomaga układać włosy w sposób optymalny, nadając im wyjątkową gładkość i chroniąc przed tak zwanym puszeniem. Wiele kobiet nie wyobraża sobie układania włosów bez profesjonalnej prostownicy. Firma Babyliss produkuje bardzo profesjonalne prostownice, których jakość jest znana na całym świecie. Babyliss używa nowoczesnej technologii nano sol-gel. Do tego dochodzi jonizacja przyczyniająca się do wspaniałego połysku włosów.

Prostownice Babyliss kosztują ok. 270-450 złotych za sztukę. Cena nie należy do niskich, ale klient płaci za urządzenie wyjątkowej jakości. Jakość i cena idą tutaj w parze.

Atuty prostownic

Prostownica parowa Babyliss ma wiele funkcji: wygładza włosy, chroni je przed wysoką temperaturą, a płytki pokryte ceramiką i tytanem zabezpieczają włosy przed uszkodzeniem. Temperaturę można regulować w skali od 170 do 230 stopni Celsjusza pozwala dobrać odpowiedni parametr w zależności od grubości włosów. Poza tym prostownica ma funkcję automatycznej emisji pary, pięć ustawień temperatury na wyświetlaczu LED, chromowany grzebień oraz wielowarstwowe etui odporne na wysoką temperaturę. Obrotowy kabel poprawia komfort korzystania z urządzenia. Gwarancja na ten produkt wynosi aż trzy lata. Polecana jest także prostownica tej firmy z płytkami diamentowymi (diamond ceramic). Powłoka prostownicy jest twarda i nie rysuje się łatwo, co podnosi trwałość tego urządzenia i sprawia, że wystarcza ono na co najmniej kilka lat. Sześciostopniowa regulacja temperatury jest bardzo ważna dla stanu zdrowia włosów. Tryb Protect chroni włosy, tryb Intense sprawia, że włosy są proste już po jednym przeciągnięciu. Opcja Wet and Dry pozwala prostować mokre i suche włosy. Dzięki automatycznemu wyłączaniu prostownica już po godzinie wyłącza się samoczynnie, sprawiając, że w domu nie dochodzi do pożaru. Długi kabel pozwala stylizować włosy w dowolnej pozycji – siedzącej, stojącej czy nawet półleżącej.

Komentarze są wyłączone.